دوشنبه 1 بهمن 1397  
English خانه تماس با ما نقشه سایتباسمه تعالی

دانشکده پرستاری شازند به عنوان اولین مرکز دانشگاهی علوم پزشکی در شهرستان شازند، در سال 1389 به صورت رسمی با مجوز «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» و در راستای چشم انداز 20 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با هدف تربیت و آموزش پرستاران مورد نیاز جامعه، شروع به کار نموده و در حال حاضر از طریق کنکور سراسری در مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد.
اکنون فرصتی استثنایی برای علاقه مندان به تحصیل در رشته پرستاری (خصوصاً افراد بومی) فراهم آمده و امید است این اقدام گامی مهم در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و موجب اعتلای سطح علمی و پژوهشی شهرستان گردد.

رسالت:  تأمین و ارتقاء سلامت جامعه با پرورش دانشجویان متعهد، مسئول و پایبند به اخلاق حرفه ای با الگوی ایرانی اسلامی است.

چشم انداز: دانشکده پرستاری متعهد خواهد بود با تکیه بر نیروی انسانی متخصص خود به اهداف خود که همانا در راستای چشم انداز 1404 می باشد، دست یابد. بر این اساس دانشکده تلاش خواهد کرد با ایجاد محیطی مبتنی بر مشارکت و استفاده بهینه از تمام نیروهای آموزشی و غیر آموزشی خود، بهترین رتبه های آموزشی و پژوهشی را در میان دانشکده های هم سطح خود کسب نماید و نیز رتبه خود را در طول برنامه ارتقاء بخشد.
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved